Çadır Alanı

Kaş’ın eşsiz doğasında unutulmaz bir kamp deneyimi için sizi Kaş Kamping’e davet ediyoruz. Merkeze sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde, doğanın kucağında konumlanan çadır alanımızda size huzurlu ve keyifli bir kamp tatili sunuyoruz.

Çadır alanımız, yeşilliklerle ve zeytin ağaçları ile çevrili ve denize yakın bir konumda yer alıyor. Doğanın güzelliklerini doya doya yaşarken, Kaş Kamping’in belki de gerçek ev sahipleri kediler, kaplumbağalar, su altındaki bir sürü farklı canlı ve arada bir uğrayan sürpriz ziyaretçiler ile vakit geçirebilirsiniz. Temiz ve düzenli çadırlarımızda rahat bir uyku çekebilir, ortak kullanım alanlarımızda mutfak, duş ve tuvalet olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Kaş’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek için merkeze kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda plaj alanımızda güneşlenip Kaş’ın muhteşem denizinde yüzebilirsiniz.

Kaş Merkez’e yakın, doğa içindeki çadır alanımızda unutulmaz bir kamp tatili deneyimi yaşayın. Rezervasyonunuzu hemen yapın ve huzur dolu bir kamp deneyimi için bizi tercih edin. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Özellikler

ElektrikElektrik

WifiWifi

MutfakOrtak Mutfak

WCOrtak WC

DuşOrtak Duş